Obchodní podmínky našich eventů

Obchodní podmínky našich eventů

Jsme BrandHunters a zatím naše eventy vždy pořádá jeden z nás.

Takže nyní je to Pavel Cahlík z cahlik.info s.r.o., se sídlem Záhřebská 2479/39, Žabovřesky, Brno, IČ 292 79 275, která je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, sp.zn. C 70500.

Toto jsou naše stručné obchodní podmínky pro nákup vstupenek na naše akce. Tyto podmínky platí pro všechny nákupy vstupenek prostřednictvím našeho webu a/nebo našich platebních bran a slouží k poskytnutí jasných a srozumitelných informací o tom, jak nákup vstupenek na našich akcích probíhá.

  1. Ceny vstupenek: Ceny vstupenek jsou uvedeny bez DPH (21 %).
  2. Platba: Platba za vstupenky je možná jen pomocí platební karty.
  3. Stornování a změny: Vstupenky nelze stornovat ani vrátit méně než 5 kalendářních dnů před začátkem akce. Pokud se nemůžete zúčastnit a přijdete na to v období oněch 5 dnů před začátkem akce, dejte nám to prosím vědět.

V případě reklamace, stornování nebo jiné změny se obraťte na nás – weare@brandhunters.cz. Zkusíme najít řešení. Pokud dojde ke změně termínu nebo místa konání akce, budeme Vás o tom informovat a nabídneme Vám možnost výměny vstupenky za jinou akci nebo vrácení peněz.

  1. Vstupenky a bezpečnost: Každá vstupenka je platná pouze pro jednoho návštěvníka a nelze ji použít znovu. Vstupenka je vázaná na jméno účastníka. Je nutné si vstupenku před zahájením akce uložit v elektronické podobě na svůj mobilní telefon.
  2. Změny programu: Organizátor si vyhrazuje právo na změny v programu a účinkujících bez předchozího upozornění.
  3. Zodpovědnost: Organizátor nenese odpovědnost za škody nebo ztráty, které vzniknou během akce. Návštěvníci akce jsou povinni dodržovat pravidla a pokyny organizátorů.
  4. Ochrana osobních údajů: Vaše osobní údaje budou využity k účelům spojeným s nákupem a realizací vstupenek a budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů. Vaše jméno, příjemní a e-mailová adresa mohou být využity i společnosti cahlik.info s.r.o. a Kantor Studio s.r.o. pro nabídku služeb a jiného kontaktování.
  5. Závěrečná ustanovení: Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od data jejich zveřejnění na našem webu a jsou součástí každého nákupu vstupenek. Tyto podmínky mohou být kdykoliv změněny bez předchozího upozornění.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali naši akci a těšíme se na vás!

a
Instagram:
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Elsewhere: